قیمت دستگاه پلت ساز دان مرغ و مشاوره آنلاین با کارشناس

ارزان ترین قیمت دستگاه خشک کن کود مرغی و کود حیوانی پوسیده را می توان با خرید عمده از تولید کننده به دست آورد. قیمت پلت ساز دان مرغ به همراه مشاوره آنلاین توسط کارشناسان این رشته ارائه می شود. این دستگاه با قیمت مناسب و کیفیت اصل، به روش های مختلف به فروش می رسد.

قیمت پلت ساز دان مرغ در ایران با تغییرات نسبی همراه بوده است که علل مختلفی به دنبال دارد. این محصول از جمله دستگاه هایی است که در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد و عملکرد بسیار مثبتی به همراه داشته است.

دریافت مشاوره آنلاین توسط کارشناس خرید و فروش پلت ساز، امری ضروری برای عده کثیری از مشتریان شده است که این موضوع به صورت تلفنی نیز انجام پذیر است. بسیاری از وب سایت های فروش در حال حاضر دارای واحد مشاوره آنلاین یا بر خط هستند که پاسخگوی مشتریان جهت خرید این اجناس می باشند. این واحد می تواند در زمینه های مختلف ارائه دهنده مشاوره های لازم و راهنمائی کننده به منظور خریدی مناسب باشد.

قیمت دستگاه پلت ساز دان مرغ و مشاوره آنلاین با کارشناس

تولید کننده انواع دستگاه تولید کود در ایران

تولید کننده انواع دستگاه تولید کود در ایراندستگاه تولید کود شیمیایی فسفاته  وسیله ای است که به کمک تولید کننده های زیادی در کارخانجات صنعتی تولید می شود. جنس قطعات به کار رفته در این دستگاه متفاوت و ظرفیت تولیدی هر کدام می تواند به گونه ای متغیر طراحی شود.
این کالا در فروشگاه های بزرگ عرضه کننده تجهیزات کشاورزی یا دستگاه های صنعتی می توان تهیه کرد. همان طور که بیان شد، ظرفیت این دستگاه متفاوت بوده و هر کدام دارای ابعاد مشخص و سایز های متنوع می باشند.

شرکت های تولید کننده به کمک آخرین تجهیزات و ماشین آلات روز به طراحی و ساخت این قطعات پرداخته و آمادگی خود را برای ساخت هر نوع قطعه مورد نیاز این بخش ها اعلام می کنند. این شرکت ها در ایران در زمینه های مختلفی از جمله:

 • طراحی و تولید
 • نصب و راه اندازی
 • و تولید انواع کود آلی به صورت گرانول، پل، پودر و انواع کود های گوگردی

فعالیت دارند و ارائه دهنده خدمات ذکر شده می باشند.

کود تولیدی توسط دستگاه به دو شکل گرانولی یا پودری است که هر کدام قیمت و مزایای خود را دارد. مثلا کود های گرانولی در اندازه های مختلف تولید می شوند اما انواع کود پودری به صورت آرد شده هستند. خاک های زراعی و زمین های کشاورزی پس از طی چندین دوره رشد، دچار کمبوده شده و مواد مغذی خود را از دست می دهند. بنابراین به موادی مانند کود نیاز مند می باشند تا بتوانند این کمبود ها را جبران نمایند.

بازار خرید ماشین آلات کود در تهران

بازار خرید ماشین آلات کود در تهراناستفاده از انواع کود در صنعت کشاورزی امری اجتناب پذیر است. این امر به دلیل کم شدن منابع تغذیه ای خاک بوده و کود می تواند تامین کننده کمبود های غذایی موجود در خاک باشد.
کود های کشاورزی به انواع کود زیستی، کود آلی و کود شیمیایی تقسیم می شوند که کود های آلی امروزه به طور گسترده در این صنعت استفاده می شوند.
این کود ها مضرات کود های شیمیایی را ندارند و اگر چه که ممکن است در دوره زمانی بیشتری بر فرایند بهبود خاک اثر داشته باشند، اما می توانند اثرات خود را پس از طی این مدت به خوبی نشان دهند.

ارقام مختلفی از ماشین آلات تهیه کننده کود در تهران قابل خرید از بازار های مرکزی یا فروشگاه های سطح شهر می باشند. از جمله این تجهیزات می توان به:

 • خشک کن کود گاوی
 • خشک کن خوراک دام
 • خشک کن کود حیوانی
 • خشک کن مرغداری
 • و خشک کن حرارتی، خشک کن دوار و خشک کن کولری

اشاره نمود. این وسایل در انواع ایرانی و خارجی تولید شده که در بازار می توان نمونه های خشک کن صادراتی و خشک کن خارجی را مشاهده نمود. خشک کن چینی نیز نوعی از این تولیدات است که توسط کشور چین به ایران صادر می شود و در گروه انواع دستگاه خشک کن ارزان به شمار می رود.

تولید خشک کن در حال حاضر توسط برند های ایرانی در داخل کشور نیز صورت می گیرد که از کیفیت مطلوبی برخوردار بوده و قابل رقابت با نمونه های برتر خارجی می باشند.

عرضه جدیدترین دستگاه های خشک کن کود

عرضه جدیدترین دستگاه های خشک کن کوددستگاه های خشک کن همان طور که از نامشان پیداست، نوعی وسیله برای خشک کردن انواع کود آلی و ارگانیک به شمار می روند. از آن جا که کود های آلی به صورت خیس موجب آلودگی محیط زیست می شوند، بنابراین به کمک دستگاه های خشک کن عملیات خشک کردن و فرآوری آنها انجام شده و به این طریق آماده مصرف و عرضه به بازار می شوند.

امروزه افزایش تکنولوژی و علم تولید این قطعات به صورتی پیشرفت کرده است که همواره تولید کنندگان به دنبال استفاده از طراحی های مناسب هستند که بتوانند قابلیت های این ماشین ها را افزایش دهند.

از این رو جدید ترین این دستگاه ها به بازار عرضه شده و توسط تولید کنندگان معرفی می شود. این وسیله در مکان های مختلف قابل استفاده است که مهم ترین آنها مرغداری ها و دامپروری ها می باشند.

در واقع این لوازم تولید کننده نوعی کود خشک هستند که عاری از آلودگی بوده و با محیط زیست حداکثر سازگاری را دارند. کود های خشک از ارقامی کود به شمار می روند که در صد رطوبت آنها به میزان قابل توجهی کاهش یافته و از این رو احتمال کپک زدن و فساد در آنها وجود نداشته یا به حداقل می رسد.

اهمیت استفاده از دستگاه خشک کن کود

اهمیت استفاده از دستگاه خشک کن کودافزایش تکنولوژی سبب شده است که تولید کنندگان بسیاری به ساخت انواع دستگاه خشک کن کود در کشور یا خارج از آن اشتغال داشته باشند.

حیوانات مختلف مانند:

 • گوسفند، ماهی، گاو
 • مرغ، خرگوش، اردک و غاز

امروزه با استفاده از چنین دستگاه هایی می توانند به غذای سالم و بهداشتی دسترسی داشته باشند. فرایند تولید و آماده سازی غذای این حیوانات به کمک این ماشین آلات سرعت قابل توجهی داشته است.

تولید کنستانتره و خوراک دام با قطر 2 تا 8 میلیمتر، ظرفیت تولیدی این لوازم متفاوت بوده و از میزان 600 تا 1000 کیلوگرم در ساعت می تواند متغیر باشد.

بنابراین به راحتی می توان سرعت و ظرفیت تولید را بنا به تقاضای بازار کنترل نمود. جمله برخی مراحلی که به تولید انواع کود منتهی می شود عبارتند از:

 • آسیاب کردن مواد اولیه
 • فشردن مواد به داخل دستگاه و تولید حبه هایی در قطر معین در گرانولاتور
 • خشک کن
 • فیدر
 • دستگاه غربالگری
 • پر کن
 • نوار نقاله

این کود ها در مقایسه با خوراک های آردی کیفیت بهتری دارد. به این سبب درصد بالایی از خوراک گاو های شیری و انواع دام های پرواری و خوراک آبزیان را به خود اختصاص می دهد.

مهمترین کاربرد و اهمیت این کود ها زمانی آشکار می شود که از طرفی نشان دهنده کمترین آسیب به محیط زیست بوده و از طرفی بخش اعظمی از کود های مورد استفاده در صنعت کشاورزی را به خود اختصاص می دهند.

آشنایی با مدل های مختلف دستگاه خشک کن

آشنایی با مدل های مختلف دستگاه خشک کناز آن جا که کود های مورد استفاده در بخش کشاورزی و دامی متفاوت هستند از این رو نوع ماشین آلات به کار رفته نیز می توانند متغیر باشند. از جمله انواع خط تولید کود مرغی و سایر انواع کود عبارتند از:

 • خط تولید کود گرانولی
 • خط تولید کود پلت

کود ها به دو روش اکسترودر و پلت تهیه می شوند که هر کدام مزایای خاص خود را دارند و در کارخانجات با شیوه های علمی و صنعتی تولید می شوند.

انواع دستگاه خشک کن و تولید دستگاه خشک کن با مدل هایی از نظر:

 • ابعاد
 • جنس بدنه به کار رفته
 • ظرفیت تولیدی
 • نوع کود تولیدی
 • شرکت تولید کننده

قابل تمایز می باشند. دستگاه خشک کن کود به طور کامل رطوبت کود ورودی را کاهش داده و به میزان 15 درصد می رساند. از این رو مدل های مختلف این وسایل قادر خواهند بود با خشک کردن کود حاصله قابلیت نگهداری و ذخیره سازی را در این ترکیبات ایجاد نمایند.

تولید کننده دستگاه خشک کن می تواند با مشاهده نمونه های با کیفیت خارجی و با الگو برداری از آنها میزان تولیدات خود را افزایش داده و تامین کننده بخشی از نیاز بازار های خارجی و بین المللی نیز به این ماشین ها باشد.

لیست قیمت دستگاه خشک کن کود در بازار

لیست قیمت دستگاه خشک کن کود در بازاردستگاه خشک کن کود توسط شرکت هایی با نام و برند تجاری مشخص به فروش می رسند. این وسایل سبب خواهند شد که کودی مناسب و با ارزش افزوده تولید شود.

اساس کار این دستگاه ها، خشک نمودن کود و تخمیر آن است که دارای ظرفیت بالای تولیدی بوده و به مدت سی الی چهل روز قادرند با استفاده از نور خورشید عملیات خشک کردن را به اتمام برسانند.

کود هایی که وارد دستگاه می شوند دارای رطوبت 60 الی 70 درصد بوده و با طی مراحل تخمیر و گذراندن فرایند های خشک کردن می توانند رطوبت کود را به 15 درصد تقلیل دهند.

در این عملیات بذر های علف های هرز نیز از بین می روند و به این ترتیب کودی تهیه می شود که می تواند به آسانی در بازار به فروش برسد.

دستگاه های خشک کن همان طور که ذکر شد، دارای انواع متنوعی بوده و لیست قیمت هر کدام نیز به همین دلیل گوناگون می باشد. خرید دستگاه خشک کن ایرانی یا خارجی بستگی به نظر خریدار دارد و مراکز فروش دستگاه خشک کن به فروش و معرفی ارقام مختلف این تجهیزات می پردازند.

فروشگاه دستگاه خشک کن کود حرارتی

فروشگاه دستگاه خشک کن کود حرارتیدستگاه خشک کن بخشی از مجموعه چندین دستگاهی است که در ارتباط با یکدیگر کار کرده و در نهایت انواع کود را روانه بازار می سازند. طبق آمار های منتشر شده از واحد های صنعتی که در این زمینه کار می کنند، میزان سود حاصل از این کار زیاد است و این بخش ها می توانند به راحتی تامین کننده کود مورد نیاز بخش کشاورزی باشند.

این ماشین آلات قادر به تولید کود های مختلف پودری و گرانولی می باشند. فروشگاه هایی که در زمینه این دستگاه ها فعالیت دارند، دارای واحد مشاوره رایگان جهت راهنمائی خریداران و متقاضیان نیز بوده و از این جهت می توانند به خرید مدل های مناسب این وسیله کمک نمایند. می باشند. این مشاوره ها می تواند در زمینه های مختلفی همچون:

 • قیمت و مقایسه مدل های مختلف
 • کیفیت دستگاه و طول عمر مفید
 • نحوه کار با دستگاه و نصب آن

صورت گیرند. از طرفی مراکز تولید دستگاه خشک کن نیز دارای فروشگاه ها و نمایندگانی هستند که به فروش انواع این ماشین های مرتبط با این صنعت پرداخته و امکان مقایسه نمونه های قدیم و جدید را برای آنها فراهم می سازند.

ارزان ترین دستگاه های خشک کن کود مرغی

ارزان ترین دستگاه های خشک کن کود مرغیکود مرغی یکی از انواع کود هایی است که در مرغداری ها تولید شده و به فروش می رسد. فضولاتی که از مرغ در مرغداری باقی می ماند توسط دستگاه های خشک کن به کود تبدیل شده و فروش آنها با سود آوری قابل توجهی همراه است.

این امر سبب خروج ارز از کشور شده و ضمن ایجاد اشتغال در بخش صنعتی موجب در آمد زایی مناسبی نیز برای تولید کننده خواهد شد.

ارزان ترین دستگاه های خشک کن را می توان از فروشگاه ها و تولید کنندگانی خریداری کرد که تخفیف های خوبی برای فروش این محصول در نظر گرفته اند. نمونه های ارزان تر این محصولات در ابعاد کوچک تر ساخته شده اند و ظرفیت تولیدی پایینی دارند. بنابراین برای مکان هایی مناسب هستند که فضای چندانی برای این کار در اختیار ندارند.

فروش اینترنتی دستگاه خشک کن کولری

فروش اینترنتی دستگاه خشک کن کولریماشین آلات و دستگاه خشک کن کولری از قطعات مختلفی تشکیل شده اند که کارکرد دستگاه را به انجام می رسانند. از جمله این قطعات می توان به مواردی همچون:

 • تیغه برش، پیچ رولر و دو سر رزوه
 • پارو های هدایت بار، شفت
 • حفاظ مکانیکی، مهره جلوی رولر
 • رینگ حرکت دهنده، شفت اصلی، تسمه، شفت رولر، عینکی

مطالب فوق را می توان در فروشگاه های آنلاین که به فروش انواع دستگاه خشک کن می پردازند مشاهده نمود.

این وب سایت ها همچنین دارای مطالب مفیدی هستند که مطالعه آنها برای کسانی که قصد خرید چنین دستگاه هایی را دارند می تواند بسیار مفید واقع شود.

به این شکل، کسانی که امکان استفاده از اینترنت و فضای مجازی را دارند می توانند از این مطالب استفاده کرده و در صورتی که قصد خرید را دارند، این نکات را برای خرید دستگاه با کیفیت به کار برند.

از طرفی فروش اینترنتی سبب خواهد شد تا کسانی که در مناطق دور ساکن هستند و به مراکز خرید دسترسی ندارند، نیازی به صرف زمان خاص برای سفر های درون شهری نداشته باشند و بتوانند از طریق اینترنت این تولیدات را تهیه نمایند.

فروشنده دستگاه خشک کن مرغداری

فروشنده دستگاه خشک کن مرغداریدستگاه خشک کن در کشور توسط شرکت های مختلفی به فروش می رسد که در نقاط مختلف کشور دارای مراکز فروش یا نمایندگانی معتبر می باشند.

معرفی چنین تجهیزاتی از سوی سازندگان به کمک فروشندگان حرفه ای و بازار یاب هایی صورت می گیرد که  می توانند اطلاعات خوبی را به متقاضیان منتقل ساخته و آنها را مجاب به خرید چنین وسایلی نمایند.

به طور کلی فروشندگان در نقاط مختلف کشور با کمک سیستم های زیر به فروش این محصول می پردازند:

 • فروش اینترنتی و آنلاین
 • فروش عمده
 • فروش از طریق دفاتر و نمایندگی های فروش
 • فروش از طریق فروشگاه های سراسر کشور

بنابراین فروشندگان می توانند بخشی از واحد فروش یک کارخانه را شامل شوند یا به صورت مجاز با تاسیس فروشگاه های شخصی به فروش این اقلام بپردازند.

خریدار انواع دستگاه خشک کن کود دوار

خریدار انواع دستگاه خشک کن کود دواردرایر دوار یا خشک کن دوار به شکل دایره ای است و به همین دلیل به این نام خوانده می شود. انواع دستگاه های خشک کن توسط بخش های صنعتی خریداری می شوند.

از جمله خریداران این اجناس را مرغداری ها تشکیل می دهند. بسیاری از این واحد ها در کنار تولید مرغ گوشتی و تخم گذار فضولات این حیوان را نیز جمع آوری کرده و به کمک دستگاه خشک کن آنها را به بازار عرضه می دارند.

به این ترتیب نوعی کود آلی تهیه می شود که برای زمین های زراعی و کشاورزی بسیار مفید است و استفاده از آنها در دراز مدت اثرات قابل توجهی در تقویت خاک و همچنین میزان باردهی محصول خواهد داشت.

این صنعت گران با توجه به فضایی که در اختیار دارند می توانند به تولید حجم قابل توجهی از کود های آلی بپردازند.

سفارش عمده و جزئی انواع خشک کن

سفارش عمده و جزئی انواع خشک کندستگاه خشک کن یا درایر نوعی وسیله صنعتی است که به کمک بخش های دیگر کود وارد شده به دستگاه را آماده مصرف می سازد. نحوه عمل دستگاه به این شکل است که رطوبت کود ورودی با کمک عمل تخمیر به میزان 15 درصد رسیده و به این ترتیب عمل خشک شدن آن انجام می شود.

کودی که به این شکل حاصل می شود، هیچ گونه آلودگی برای محیط زیست نداشته و در ضمن می تواند به شکلی سالم به زمین های کشاورزی منتقل شود.

سفارش عمده و جزئی این محصول، امکانی است که از سوی تولید کنندگان ایجاد شده است. با این امکانات واحد های مختلف می توانند با توجه به سرمایه ای که در اختیار دارند به خرید این اقلام بپردازند. ظرفیت کاری و توان دستگاه خشک کن یا درایر نیز کاملا قابل سفارش است و تولید کنندگان می توانند بنا به نیاز و سفارش مشتری ظرفیت دستگاه را کاهش یا افزایش دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما