تولید دستگاه پرس پلت کود در سایزهای مختلف

فروش آنلاین دستگاه پلت زن خوراک دام و طیور دستگاهی برای آماده سازی و بسته بندی خوراک دام و انواع کود گیاهان آپارتمانی می باشد. تولید دستگاه پرس پلت با بهترین مواد اولیه در کارخانجات صنعتی کشور انجام می شود.

این محصول در سایز های مختلف در دستور تولید قرار گرفته و هر یک از آنها در محل مخصوصی به کار گرفته می شود. تولید این تجهیزات با استفاده از سیستم های مدرن و پیشرفته توسط شرکت های داخلی و خارجی تولید و در بازار به فروش می رسد. این کالا در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد که مهم ترین آنها استفاده در مرغداری ها و دامپروری ها می باشد. این محصول در سایز های مختلف در حال تولید می باشد و علت اصلی این موضوع به کاربرد های این دستگاه در مکان های مختلف مرتبط می شود.

تولید دستگاه پرس پلت کود در سایزهای مختلف

تولید کننده انواع دستگاه پلت زن در کشور

تولید کننده انواع دستگاه پلت زن در کشورافزایش تکنولوژی و فن آوری در زمینه ساخت ماشین آلات مختلف به صنعت تولید ماشین آلات مورد استفاده در بخش کشاورزی نیز راه پیدا کرده است. از این رو امروزه تولید کنندگان بسیاری به ساخت انواع دستگاه پلت زن در کشور یا خارج از آن اشتغال دارند.

حیوانات مختلفی مانند:

 • گوسفند، ماهی، گاو
 • مرغ، خرگوش، اردک و غاز

امروزه با استفاده از چنین دستگاه هایی غذای خود را مصرف می کنند. این تجهیزات به فرایند تولید و آماده سازی غذای این حیوانات کمک زیادی نموده و سرعت این کار را افزایش داده اند.

شرکت هایی که در ساخت این قطعات مشغول به کار می باشند در زمینه های زیر به این صنعت کمک می نمایند:

 • ساخت، طراحی و تولید دستگاه پلت
 • نصب و راه اندازی دستگاه
 • ساخت دستگاه مطابق نیاز مشتری
 • آموزش کار با دستگاه
 • تعمیر در صورت نیاز

بنابراین تولید کنندگان برتر این عرصه با ارائه خدمات فوق می توانند رضایت کامل خریداران را از خرید دستگاه پلت جلب نموده و به این طریق به نوعی تبلیغات غیر مستقیم در بازار بپردازند.

مرکز فروش عمده ماشین آلات تولید پلت

مرکز فروش عمده ماشین آلات تولید پلتدستگاه های پلت قادر به تولید کنستانتره دام و خوراک دام در قطعات مختلف و با قطر 2 تا 8 میلیمتر می باشند. ظرفیت تولیدی این دستگاه ها متفاوت بوده و از میزان 600 تا 1000 کیلوگرم در ساعت را در بر می گیرد.

بنابراین به راحتی سرعت و ظرفیت تولید بنا به تقاضای بازار قابل کنترل است. مراکز فروش دستگاه پلت کود نیتروژن گوگردی از طریق عرضه عمده آن به عمده فروشان به پروسه فروش و پخش این کالا در بازار کمک کرده و به این ترتیب طبق یک برنامه زمان بندی مشخص این کالا می تواند در بازار پخش شده و به فروش برسد.

قیمت دستگاه پلت که توسط مراکز عمده فروشی عرضه می شود، از نرخ بازار و فروشگاه های پراکنده در سطح شهر پایین تر است و فروشنده برای خرید  های کلی تخفیف های خوبی را در نظر می گیرد.

آشنایی با مهمترین کاربردهای دستگاه پلت زن

آشنایی با مهمترین کاربردهای دستگاه پلت زندستگاه پلت زن از جمله تجهیزات مرتبط با بخش پرورش دام و طیور است که این بخش خود زیر مجموعه ای از صنعت کشاورزی به شمار می رود. مراحل مختلفی برای پلت کردن یا آماده سازی خوراک دام به کار گرفته می شود که در نهایت هدف کلی دستگاه را که سرعت بخشیدن به این فرایند است را برآورده ساخته و تامین می نماید.

از جمله برخی مراحلی که به این منظور به کار برده می شود، عبارتند از:

 • آسیاب کردن مواد اولیه
 • فشردن مواد به داخل دستگاه و تولید حبه هایی در قطر معین

این تولیدات در مقایسه با خوراک های آردی کیفیت بهتری داشته و درصد بالایی از خوراک گاو های شیری و انواع دام های پرواری و خوراک آبزیان را تشکیل می دهد. از طرفی باعث کمتر شدن هزینه ها شده و نیروی انسانی کمتری در این روش مورد نیاز است. از جمله انواع متفاوت این دستگاه ها عبارتند از:

 • دستگاه پلت یونجه و پلت خوراک دام
 • دستگاه پلت کود مرغی و پلت زن کود
 • دستگاه تولید کنسانتره دام

هر کدام از این دستگاه ها قابلیت ساخت در ظرفیت های مختلف و راندمان کاری متنوعی را دارند که طبق سفارش مشتری انجام می شود.

جدیدترین دستگاه های پلت ساز در بازار

جدیدترین دستگاه های پلت ساز در بازاردستگاه های پلت ساز با کمک ذرات ریز نیز می توانند به فرموله کردن و ساختن خوراک دام بپردازند. در واقع پلت کردن مانع از تماس ذرات یا قطعات ایجاد شده با هوا شده و از اکسید شدن آن جلوگیری می نماید.

از طرفی ریز مغذی های موجود در حبه های پلت دیگر امکان تماس با باد و هوای آزاد را ندارند و به این ترتیب از هدر رفت مواد و خوراک دام جلوگیری می کنند.

جدید ترین این تولیدات به گونه ای ساخته شده اند که سبب ایجاد هزینه های کم شده و نیاز زیادی به نیروی انسانی نداشته باشند. در واقع یکی دو نفر فقط جهت نظارت در هنگام کار دستگاه مورد نیاز می باشند.

این مزایا موجب کاهش هزینه های جاری و افزایش سود حاصله خواهد شد. بنابراین ساخت دستگاه پلت در مدل های جدید ضمن برآورده ساختن نیاز های خریدار به گونه ای تولید می شوند که با حداکثر سود دهی همراه باشند.

مرجع قیمت دستگاه پلت ساز دان مرغ

مرجع قیمت دستگاه پلت ساز دان مرغ بخشی از فعالیت دستگاه پلت ساز، جهت ساخت دان مرغ به کار می رود. در واقع پلت به حبه هایی گفته می شود که نوعی ماده غذایی برای خوراک طیور به شمار می روند.

قیمت این تجهیزات بستگی به عواملی مانند موارد زیر دارد:

 • قطعات مختلف تشکیل دهنده دستگاه
 • شرکت سازنده
 • مدت زمان گارانتی
 • ظرفیت و توان دستگاه
 • راندمان کاری

برای دریافت قیمت این وسایل اینترنت و سایت های فروش آنلاین مرجعی برای خرید و دریافت آخرین قیمت به شمار می روند. در این لوازم با مطالبی همچون:

 • انواع پلت ساز صادراتی و پلت زن خانگی
 • موارد استفاده پلت زن کوچک
 • کاربرد دستگاه پرس پلت کود

می توان آشنا شد و در هنگام خرید با اطلاعات کامل در این زمینه به فروشگاه های عرضه کننده آن مراجعه کرد.

مشاوره رایگان فروش ماشین آلت پلت زن

مشاوره رایگان فروش ماشین آلت پلت زنماشین پلت زن دستگاه کوچکی است و نیاز به فضای بسیار زیادی برای نصب ندارد. از این رو با سرمایه گذاری اندک می توان به این کار اشتغال داشت.

علاوه بر این ماشین آلات پلت زن به صورت هم زمان قادر به تولید هر دو نوع خوراک دام و طیور می باشند. از این رو فرایند تغذیه این حیوانات را در اسرع وقت و کمترین زمان ممکن فراهم می سازند.

تقریبا بیشتر شرکت هایی که در ساخت این قطعات مشغول به کار می باشند، دارای واحد مشاوره رایگان جهت راهنمائی خریداران و متقاضیان می باشند. این مشاوره ها می تواند در زمینه های مختلفی صورت گیرد. به طور مثال در مورد:

 • قیمت و مقایسه مدل های مختلف
 • کیفیت دستگاه و طول عمر مفید
 • نحوه کار با دستگاه و نصب آن

خریدار و فروشنده می توانند با یکدیگر مشورت نموده و فروشندگان مطالب مفید و کاربردی را به آنها ارائه نمایند.

فروشنده دستگاه های پلت کود دام و طیور

فروشنده دستگاه های پلت کود دام و طیوردستگاه پلت زن زیر مجموعه ای از تجهیزات مورد استفاده در صنعت کشاورزی به شمار می رود. مراحل مختلفی برای پلت کردن خوراک دام به کار برده می شود که در نهایت هدف کلی دستگاه را که سرعت بخشیدن به این فرایند است را تامین می نماید.

آسیاب کردن مواد اولیه و فشردن مواد به داخل دستگاه و تولید حبه هایی در قطر معین و بسته بندی از جمله مراحلی است که به پلت کردن منجر می شود.

این تولیدات در مقایسه با خوراک های آردی کیفیت بهتری داشته و درصد بالایی از خوراک گاو های شیری و انواع دام های پرواری و خوراک آبزیان را تشکیل می دهد. از طرفی باعث کمتر شدن هزینه ها شده و نیروی انسانی کمتری در این روش مورد نیاز است.

فروشندگان این دستگاه بیشتر در شرکت هایی کار می کنند که دارای واحد فروش تخصصی یا نمایندگی هایی در سراسر کشور می باشند. به این ترتیب این افراد به صورت آموزش دیده و متبحر می توانند به فروش انواع مختلف دستگاه پلت ساز بپردازند. روابط عمومی قوی و بیان ویژگی های دستگاه از جمله نکاتی است که این افراد را می تواند به فروشندگانی برتر در این حوزه مبدل سازد.

خریدار دستگاه های پلت ساز کود کوچک

خریدار دستگاه های پلت ساز کود کوچکدستگاه های پلت ساز معمولا کوچک هستند و به همین دلیل قیمت مناسبی دارند. استفاده از این لوازم در بخش پرورش دام و تهیه خوراک برای آنها در سال های اخیر رشد گسترده ای داشته است.

افزایش سرعت کار و راندمانی کاری و نیاز کمتر به نیروی انسانی بخشی از مزایای استفاده از این ماشین آلات می باشد. از دیگر مزایای این دستگاه ها عبارتند از:

 • ارزان قیمت و نصب آسان
 • نیاز به فضای کوچک برای راه اندازی
 • قابلیت تولید خوراک طیور و دام های مختلف به صورت هم زمان
 • امکان نگهداری و تغذیه انواع حیوانات
 • دارای خدمات گارانتی و پس از فروش
 • در دسترس بودن لوازم یدکی دستگاه
 • دارنده سیستم های مختلف الکترونیکی، پنوماتیکی و مکانیکی

امروزه بخش قابل توجهی از تامین خوراک انسان مرتبط با صنعت پرورش حیوانات مختلف است. از این رو بخش پرورش دام و تولید انواع گوشت های پروتیینی از جمله خریداران اصلی این وسایل به شمار می رود. این تجهیزات سبب شده اند تا کشاورزان و دامپروران قادر باشند با صرف هزینه کم سود قابل توجهی را به دست آورند.

فروشگاه اینترنتی بروزترین ماشین آلات پرس پلت

فروشگاه اینترنتی بروزترین ماشین آلات پرس پلتماشین آلات پرس پلت از قطعات مختلفی تشکیل شده اند که در ارتباط با یکدیگر عمل کرده و کارکرد دستگاه را به انجام می رسانند. از جمله این قطعات عبارتند از:

 • تیغه برش، پیچ رولر و دو سر رزوه
 • پارو های هدایت بار، شفت
 • حفاظ مکانیکی، مهره جلوی رولر
 • رینگ حرکت دهنده پلت، شفت اصلی پلت، تسمه پلت، شفت رولر، عینکی پلت

مطالب فوق بخشی از اطلاعات مندرج در فروشگاه های اینترنتی است که به معرفی انواع این ماشین آلات و مزایای استفاده از آن می پردازد.

این وب سایت ها همچنین دارای فرم های نظر سنجی از کاربران و خریداران محصول می باشد. این افراد تجربه خود را از خرید دستگاه و همچنین کیفیت مورد نظر بیان کرده که مطالعه آنها برای کسانی که قصد خرید آن را دارند می تواند بسیار مفید واقع شود.

در حال حاضر سایت های زیادی در اینترنت وجود دارند که به فروش این کالا و معرفی آن به کاربران می پردازند. به این ترتیب کسانی که امکان استفاده از اینترنت و فضای مجازی را دارند می توانند از این مطالب استفاده کرده و در صورتی که قصد خرید را دارند، این نکات را برای خرید دستگاه مناسب و با کیفیت به کار برند.

از طرفی فروشگاه های اینترنتی می توانند بهترین مرکز و مرجع خرید برای کسانی باشند که در نقاط دور از دسترس و شهر های کوچک واقع شده اند. به این ترتیب آنها دیگر نیازی به سفر های بین شهری برای خرید این کالا را ندارند و می توانند آن را در هر مکان و زمان مورد نظر دریافت نمایند.

خرید مستقیم دستگاه پلت از تولید کننده

خرید مستقیم دستگاه پلت از تولید کنندهارزان قیمت و نصب آسان، نیاز به فضای کوچک برای راه اندازی، قابلیت تولید خوراک طیور و دام های مختلف به صورت هم زمان، امکان نگهداری و تغذیه انواع حیوانات از جمله برخی مزایای استفاده از دستگاه پلت می باشد.

تولید کنندگان با اتخاذ سیاست ها و برنامه های راهبردی می توانند امکانات خرید مستقیم را برای خریداران فراهم سازند. به این ترتیب متقاضیان پلت ساز با خرید مستقیم می توانند از مزایای این گونه خرید بهره مند شوند. از جمله برخی مزایایی که می توان برای خریداران در نظر گرفت عبارت است از:

 • خرید ارزان تر و زیر قیمت بازار
 • ارائه تخفیف های بیشتر از سوی فروشنده در خرید های بالا
 • امکان ارسال رایگان در شهر های نزدیک محل تولید

علاوه بر مزایایی که برای خریدار ذکر شد این روش فروش برای فروشنده نیز با ارزش افزوده و مزایایی همراه است که عبارتند از:

 • کاهش موجودی انبار و جایگزینی آن با تولیدات جدید
 • امکان فروش بیشتر با حاشیه سود بیشتر
 • عرضه محصولات با کیفیت و تبلیغ از سوی خریداران
 • مدیریت بهتر تولیدات

شرکت هایی که در کار ساخت این قطعات فعالیت دارند می توانند با تاسیس واحد فروش در کنار واحد صنعتی خود به فروش مستقیم بپردازند. به این ترتیب این تولیدات به طور مستقیم از تولید کننده به دست مصرف کننده و خریدار می رسد و به دلیل نبود و حذف واسطه ها روشی بسیار مناسب برای خرید به شمار می رود.

صادرات ماشین آلات پرس پلت در ایران

صادرات ماشین آلات پرس پلت در ایرانماشین آلات پرس پلت از قطعات مختلفی تشکیل شده اند که در ارتباط با یکدیگر عمل کرده و کارکرد دستگاه را به انجام می رسانند. از جمله این قطعات عبارتند از:

 • تیغه برش، پیچ رولر و دو سر رزوه
 • پارو های هدایت بار، شفت
 • حفاظ مکانیکی، مهره جلوی رولر
 • رینگ حرکت دهنده پلت، شفت اصلی پلت، تسمه پلت، شفت رولر، عینکی پلت

همان طور که مشاهده می شود، قطعات مختلفی در ارتباط با یکدیگر در نهایت کارکرد این دستگاه ها را به انجام می رسانند. از این رو در انواع صادراتی در صورتی که از قطعات بی کیفیت استفاده شود، عملا کار صادرات را با اختلال مواجه ساخته و خریداران دیگر رغبتی برای خرید نخواهند داشت.

در اجناس و کالا های صادراتی، کیفیت حرف اول را می زند و در صورتی که چنین تجهیزاتی از کیفیت لازم برخوردار نباشند عملا از صحنه رقابت خارج شده و جبران ضرر های به وجود آمده به سختی ممکن خواهد شد.

از این رو تولید کنندگانی که با هدف صادرات این کالا دست به تولید می زنند، لازم است تا از نظرات کارشناسان و مهندسین مختلف که ابن حوزه آشنایی کامل دارند، بهره مند شوند. به این شکل آنها خواهند توانست محصولاتی را تولید نمایند که از کیفیت برتر و عالی برخوردار بوده و بتوانند در بازار های خارجی و بین المللی حرفی برای گفتن داشته باشند.

صادرات کالا ضمن توسعه و رونق تولید ملی موجب اشتغال زایی بسیاری از افراد به ویژه جوانان در نقاط مختلف کشور شود. این امر از اهمیت حیاتی برخوردار است که در صورتی که مورد توجه مسئولین امر قرار گیرد و روش های بهینه ای برای آن به کار برده شود، می تواند در دراز مدت مزیت های زیادی را برای کشور به همراه داشته باشد.

شرکت پخش انواع دستگاه پلت ساز در کشور

شرکت پخش انواع دستگاه پلت ساز در کشوردستگاه های پلت ساز در کشور توسط شرکت های مختلفی پخش و توزیع می شوند که این سازمان ها به صورت تخصصی به این کار می پردازند.

امروزه نرم افزار های مختلفی برای کنترل و مدیریت بهینه فعالیت پخش طراحی شده اند که می توانند به پخش کالا کمک زیادی نموده و روند آن را سرعت بخشند.

به این صورت شرکت های توزیع کننده می توانند با مشاهده اطلاعات موجود در این نرم افزار ها به پیشینه کاملی از فعالیت پخش دسترسی داشته و نواقص موجود را بر طرف سازند.

معرفی چنین تجهیزاتی از سوی سازندگان به کمک ویزیتور ها و بازار یاب هایی صورت می گیرد که برای این کار به صورت حرفه ای آموزش دیده اند و می توانند اطلاعات خوبی را به متقاضیان منتقل سازند.

به طور کلی شرکت های پخش برای توزیع دستگاه پلت ساز در نقاط مختلف کشور با کمک سیستم های زیر به این کار می پردازند:

 • پخش و توزیع اینترنتی
 • پخش و توزیع عمده
 • پخش و توزیع از طریق دفاتر و نمایندگی های فروش
 • پخش و توزیع از طریق فروشگاه های سراسر کشور

فعالیت این شرکت ها بسیار برنامه ریزی شده بوده و برای این کار برنامه زمان بندی مشخصی به کار گرفته می شود که می تواند متضمن ادامه حیات شرکت و موفقیت آن به شمار آید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما